Prezentownik dla taty

Prezentownik dla taty

23 czerwca należy w szczególny sposób pamiętać o swoim tacie, to właśnie na ten dzień przypada dzień ojca. Warto w ten dzień okazać swojemu tacie szczególne zainteresowanie i podziękować mu za troskę i opiekę. Jeśli potrzebujesz inspiracji na prezent na dzień taty to poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak wybrać idealny prezent. 

Książka wartościowy prezent

Książka to ponadczasowy prezent, który ucieszy szczególnie tatę lubiącego czytać. Mnogość wydawnictw i gatunków może początkowo wywołać niezłe zamieszanie przy szukaniu tej idealnej książki na prezent dla taty, ale warto przejrzeć recenzję i polecane książki. Można również posiłkować się gatunkami, które tata lubi czytać lub skupić się na nowościach wydawniczych i wybrać coś w interesującej tematyce.

Kilka ciekawych tytułów, na które warto zwrócić uwagę przy szukaniu prezentu na dzień taty to:

– “Mentalista” Camilla Lackberg, Henrik Fexeus

– “Święto ognia” Jakub Małecki

– “Zespół ojca” Piotr Czerwiński

– ” Syn” Phillip Meyer
– “Tata bohater. Jak być mocnym ojcem, którego dzieci potrzebują” Meg Meeker
– “Nadchodzi III wojna światowa” Jacek Bartosiak, Piotr Zychowicz

Kreatywny prezent na dzień taty

Kolejną ciekawą propozycją prezentu na dzień taty może być coś kreatywnego. Może to być przedmiot, który odpowiada zainteresowaniom taty lub taki, który go przedstawia. Dla taty lubiącego łowić ryby świetnym pomysłem może być kubek termiczny lub termos z motywem ryb i spersonalizowanym napisem, dla fana motoryzacji może być to koszulka z ulubionym pojazdem i śmiesznym napisem lub zestaw narzędzi z grawerem. Możliwości jest wiele można też stworzyć fotoobraz z ulubionego zdjęcia, albo boxik prezentowy, w którym znajdą się ekologiczne produkty lub ulubione przysmaki. Przy tworzeniu prezentu warto kierować się zainteresowaniami taty, wtedy można mieć pewność, że prezent zapadnie w pamięci obdarowanego na długo.

Prezent na dzień taty jest ważną rzeczą w  dniu Jego święta, ale warto też zadbać o wspólny czas, który jest bezcenny i zabrać tatę na piknik, spacer czy do kina.